кінотабір для дітей всієї планети
СВЯТКУВАННЯ NEW YEAR
 1. check
  Новий Рік в стилі "ГОЛЛІВУД ЕПОХИ НІМОГО КІНО"!

  Кожна дитина відчує себе справжньою кінозіркою чорно-білого німого кіно в новорічний карнавал.

  Червона доріжка, звуки саксофона, відповідне оформлення залу, що створює голлівудську атмосферу початку 20 століття, веселі, яскраві, незабутні, інтерактивні розваги, що охоплюють кіноіндустрію великої епохи Чарлі Чапліна, Грети Гарбо, Марлен Дітріх.

  Дітей зустрічатимуть сам Чарлі Чаплін і Луїза Брукс! На проекційному екрані в режимі нон-стоп йтимуть чорно-білі фільми. Наш фотограф зробить фотосесії кожної ретро - кінозірки з відомими метрами раннього Голівуду. 
  Гості вечірки, серед яких чимало буде відомих персон, візьмуть участь в різних вікторинах і змаганнях, конкурсі-пародії на ходу Чапліна, змагання на краще озвучування німого кіно, де кожен з учасників виступить одночасно в ролі сценариста, актора і звукорежисера .
новорічна казка "по гоголю"
 1. check
  Діти стануть режисерами і акторами. 
 2. check
  Створять свою власну новорічну казку за мотивами творчості Миколи Гоголя
 3. check
  Навчаться складати сценарій, розкадровки дійства, розробку персонажів, художні образи, костюми, грим. 
 4. check
  Новорчіна Казка перетвориться на святковий телефільм. Дійство буде зняте дітьми-операторами. Презентація в перший день нового року! 
Кіноцех
 1. check
  Цех акторської майстерності
 2. check
  Цех режисури
 3. check
  Цех сценарної майстерності
 4. check
  Цех операторської майстерності
 5. check
  Цех ораторства та сценічної мови
 6. check
  Цех кіновиробництва працює щоденно. Кожна дитина знаходить собі кінопрофесію.
ФЛЕШМОБ
«Happy New Year»
 1. check
  Підготуємо та знімемо сучасний «cinema experiment» на тему Making of New Film
 2. check
  Зйомки MANNEGUIN CHALLENGЕ
ГОЛОВНІ ПОДІЇ ТАБОРУ
«МАЙСТЕР ШЕФ
ПО-ГУЦУЛЬСЬКИ»
Діти відчують себе співробітниками найкрутішого телеканалу. Згадають або навчаться готувати салати, вареники, напої.  Візьмуться за сценарій, камери, мікрофони, світло, грим  і створять справжній конкурс юних кулінарів.
НОВИЙ РІК З
Чарли ЧАПЛІНИМ
Новий Рік в стилі "ГОЛЛІВУД ЕПОХИ НІМОГО КІНО"! Чорно-біла програма для любителів епохи німого кіно. Кожен відчує себе справжньою кінозіркою в новорічний карнавал. Червона доріжка, звуки саксофона, проекція з фільмами  Чарлі Чапліна, Грети Гарбо, Марлен Дітріх створить справжню голлівудську атмосферу початку 20 століття. Гостей зустрічатимуть сам Чарлі Чаплін і Луїза Брукс! 
Катання на зимових штуках)
Домовилися з небесною канцелярією за сніг)). Маємо сані та "плюшки". Будемо розважатися в зимових Карпатах. 
Навчання азам лижного аматорського спорту для новачків (за бажанням). Прокат знаряддя включені у вартість путівки (крім індивідуальних уроків).
ТРАДИЦІЇ КІНО ТАБОРУ

АУКЦІОН

В кінотаборі існує своя валюта – Мувіки. Діти заробляють гроші за творчу працю, натхнення, старанність, таланти, досягнення. В кінці кожної зміни проходить кіноаукціон, на якому діти можуть придбати сувеніри та солодощі.

Пошта "Kids Movie"

В таборі працює внутрішня пошта, є поштова скриня і справжній листоноша, який кожного вечора виконує ритуал вручення листів. А на батьків через два тижні, після табору - чекатимуть в поштових скриньках святкові листівки від дітей!

СВІЧКА

Очікуваною подією вважається таємна Свіча, яка проходить що вечора. Кожна дитина, тримаючи в руках свічу, аналізує день, знаходить найцікавіше, та найгірше за прожитий день. 

Проживання в готелі "ЕДЕЛЬВЕЙС" 
ХАРЧУВАННЯ
Повноцінне 4-разове харчування в ресторані готелю (сніданок, обід, вечеря, пізня вечеря). Смачна Закарпатська та Європейська кухня. Харчування різноманітне та смачне, з обов'язковим щоденним включенням в раціон овочів і фруктів. Постійна команда поварів та офіціантів. Професійна кухня з сучасним обладнанням.

МЕДИЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
Цілодобовий медичний нагляд за дітьми досвідченим педіатром. Якщо зі здоров'ям дитини, виникнуть будь-які проблеми - батьки завжди будуть сповіщені першими. Без узгодження з батьками дітям не призначають медичні препарати і не проводять курси лікування або профілактики. В таборі є окрема кімната ізолятор.
Педагоги та адміністратори з дітьми цілодобово.
Територія готелю під охороною.
Перед поїздкою ми знайомимося з особливостями здоров'я
всіх дітей (довідки про стан здоровья від педіатрів) і передбачаємо дієтичне (вегетаріанське) харчування, в разі необхідності.
arrow
Дізнатися докладніше про вартість путівки
arrow