Кінотабір для дітей всієї планети
ПЕДАГОГИ КІНОТАБОРУ ТА КІНОШКОЛИ
ВАДИМ ДОЦЕНКО
ПЕДАГОГ АКТОРСЬКОЇ МАЙСТЕРНОСТІ, ПЛАСТИКИ, ПАНТОМІМИ, СЦЕНІЧНОЇ МОВИ. АКТОР ТЕАТРУ ЛЯЛЬОК, КІНО, ВЕДУЧИЙ ТЕЛЕБАЧЕННЯ ТА РАДІО. ЛАУРЕАТ КОНКУРСУ ЧИТЦІВ.
Випускник Харківського національного університету мистецтв імені П.І. Котляревського. Вадим має педагогічний досвід в сучасних театральних школах мистецтв. Багаторічний досвід зйомок та роботи у кадри кіно, реклами СНД на головних й другорядних ролях. Актор в трупі Київського академічного театру ляльок, а також «Дикого театру». Активно працююючий мім й двійник Чарлі Чапліна. Ведучий педагог акторської майстерності в кіношколі і кінопроектах «Kids Movie» з 2018 року. Вибагливий до себе і так само вимагає від своїх учнів. Постійно підвищує свій професійний рівень новими курсами і тренінгами.
МИКОЛА БАБИН
ТЕАТРАЛЬНИЙ РЕЖИСЕР, АКТОР ТЕАТРУ, ВИКЛАДАЧ.


ОЛЕКСАНДР КУЗЬМЕНКО
КІНО ПРОДЮСЕР, ДИРЕКТОР ГО "KIDS MOVIE", СПОРТИВНИЙ ІНСТРУКТОР.  • Олександр заснував громадську організацію "Міжнародний Дитячий Кінофестиваль Kids Movie Fest". Три роки тому дав старт заснуванню дитячих кінотаборів в Україні та за кордоном Kids Movie Camp. Спродюсував всі дитячі кінопроекти Kids Movie. В творчій команді є скрупульозним, чітким, вимогливим до технічних та санітарних умов таборів. На перше місце в організації табору ставить безпеку та життя дітей. Майстер спорту з плавання та туризму.
 • Має сертифікат фахівця "Надання першої медичної допомоги".
СВІТЛАНА ПОГАСІЙ
РЕЖИСЕР, ПЕДАГОГ, ДИРЕКТОР КІНОШКОЛИ, ТВОРЧИЙ ДИРЕКТОР КІНОТАБОРУ. ПРЕЗИДЕНТ КІНОФЕСТИВАЛЮ "KIDSMOVIEFEST", ПСИХОЛОГ. 
Має режисерську та педагогічну освіту. Випускниця театральної академії в Петербурзі, факультета режисури; Спеціальність вчителя історії здобула у педагогічного університеті ДДУ. 7 років працювала журналістом-репортером на телеканалах Росії та України в кримінальних, публіцистичних та авторських програмах. 4 роки - режисер реаліті шоу "Хата на тата" на СТБ, 2 роки режисер телепрограм на ТК "Інтер" ("Жди меня"), 5 канал, Магнолія ТВ, Перший Національний, "Рен-ТВ" (Москва, Махачкала). Останні роки багато працювала в кінопроектах, серіалах, рекламних відеороликах режисером або другим режисером. Займається розвитком кіноосвіти для дітей в Україні та Європі. Аспірантка в Одеському Міжнародному Державному Університеті. Має сертифікат фахівця "Надання першої медичної допомоги". Пройшла експрес навчання психологічних тренінгів ННК "Ненасильницька комунікація в спілкуванні з тінейджерами" та багато інших.
АННА КІРІЧІШИНА
ВИКЛАДАЧ СЦЕНІЧНОЇ ПЛАСТИКИ В КІНОШКОЛІ «KIDS MOVIE».

Хореограф танцювальної групи #HOLOVY
 • Постановник сольних та групових номерів, перформансів "Я НА СВОЕМ МЕСТЕ", "ПО СЛОВУ"; 
 • Вистави "СЕСТРИНСТВО", "Я ТЕЛО", "ОДНАЖДЫ В ПЛАЦКАРТЕ"
 • Організатор вечорів імпровизації #KYIVIMPRONIGHT
 • Освіта: ДШМ №2 им. Вериківського, ансамбль класичного танцю “Ярославна”
 • Педагогічний стаж: 8 років
 • Презентер майстер класів у багатьох містах України.
 • Сертифікований суддя HHI, суддя всеукраїнських фестивалів та конкурсів.
 • Участь у проектах: Фестиваль сучасного танцю “Zelyonka fest”
 • 2014-2016, “Gogol fest” 2017
ДЕНИС ШАЦЬКИЙ
ПЕДАГОГ АКТОРСЬКОЇ ТА СЦЕНІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ, МАЙСТЕР КУРСУ. РЕЖИСЕР, АКТОР КІНО І ТЕАТРУ.

Випускник Театральної Американської Акторської школи в Москві і також дипломований актор театру ляльок в ХНУ мистецтв ім. Котляревського. Денис має педагогічний досвід в театральних школах "ШіZZен Гермена", "Образ", "Театр і чайники", "Big Play" т.і., спеціалізація яких - діти та підлітки. Багаторічний досвід зйомки в кінематографі СНД на головних і другорядних ролях. Актор в трупі «Дикого театру», Київ. Ведучий педагог акторської майстерності в кіношколі і кінопроектах «Kids Movie» з 2016 року. Любить працювати з дітьми. Постійно підвищує свій професійний рівень новими курсами і тренінгами у вітчизняних та зарубіжних метрів кіномистецтва.
ОЛЕКСАНДРА СКОЧИЛЕНКО
НЕЗАЛЕЖНА ХУДОЖНИЦЯ, ЖУРНАЛІСТКА, ПИСЬМЕННИЦЯ, РЕЖИСЕР І ВІДЕОМЕЙКЕР
 • Здобула освіту режисера кіно і ТБ в Санкт-Петербурзькій Державній театральній академії, також закінчила СПбГУ зі ступенем бакалавра "Вільних мистецтв і наук" (liberal Arts & Humanities education Bard college programme). Знімала відеорепортажі для Петербурзьких і зарубіжних ЗМІ. 
 • Працювала як відеооператор і монтажер в різноманітних освітніх проектах (Science slam, pragmema, ideas4museums). Займається освітою в області психічного здоров'я. Автор вірусного онлайн-коміксу про депресію українською мовою. Керувала при кіностудії в дитячому мовному таборі в Петербурзі "Канікули Шалтая Болтая". Навчала дітей кіномайстерності, режисурі, акторської. 
 • Проводила лекціі та практичні майстер класи з основ відео монтажу. Багато разів виступала в мовних таборах в якості відео оператора і помічника режисера. Відмінно грає на гітарі, пише вірші, малює живопис і комікси.
АНФІСА ХУДАШОВА
РЕЖИСЕР, ВИКЛАДАЧ СЦЕНМОВИ, ПЕРЕКЛАДАЧ ЖЕСТОВОЇ МОВИ
 • Анфіса працює в кіно другий десяток років. За її плечима - 8 повних метрів з видатними українськими діячами кіно, таких як Михайло Іллєнко, Олесь Санін, Мирослав Слабошпицький.
 • Великий досвід в телесеріалах (9 проектів), серед яких співпраця з кінокомпанією NETFLIX. Організувала два фестивалі в Казахстані.Працювала другим режисером в повних метрах за участю дітей-акторів (в тому числі глухих дітей-інвалідів). Другий режисер і продюсер в великій кількості рекламних роликів і кліпів.
 • Викладала практику кіновиробництва в Казахській національній академії мистецтв імені Т. К. Жургєнова. Величезний досвід роботи в міжнародних кінокомпаніях. Толерантна. Вітає творчість в будь-яких проявах. Переконана, що "маленьких ролей" - не існує. Вважає своїм обов'язком передавати знання і досвід підростаючому поколінню. Багато років практикує йогу. Досконало володіє жестовою мовою.
ОЛЬГА БАБИЧ
ФОТОГРАФ, ВИКЛАДАЧ ДИСЦИПЛІН ФОТОМИСТЕЦТВА
 • Дипломований фахівець: Фотограф, художній портрет. Спеціалізується на різних фото жанрах: студійна зйомка портрета, художній портрет в студії і на натурі; дитячий «Живий» портрет; «Ретро фотографія»; репортаж і інше. Оперативно, професійно і якісно створює репортажні фото з подій. Володіє на вищому рівні всіма навичками фотографа зі спеціальною сучасною апаратурою та знанням процесів створення та корекції знімків: підбір локацій, постановка світла, настройка апаратури, композиція, відбір і обробка знімків в фоторедакторі (Photoshop).
 • Практикує фототерапію. Номінант міжнародних і національних арт-фестивалів: ГОГОЛЬ ФЕСТ, КАЗКА, ФЕСТИВАЛЬ ВУЛИЧНОГО МУЗИКИ. Захоплена етнічною культурою різних куточків світу. Комунікабельна, гарне почуття гумору, швидко знаходить спільну мову з дітьми і підлітками.
Хронологiя Kids Movie Camp
2016
ОСІННІЙ КІНОТАБІР ДЛЯ ДІТЕЙ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ. 2016, ЛИСТОПАД
2017
ЗИМОВИЙ КІНОТАБІР «ВЕРТЕП». 2017, СІЧЕНЬ.
КІНОТАБІР «РОМЕО І ДЖУЛЬЄТТА». 2017, ЛЮТИЙ.
ВЕСНЯНИЙ КІНОТАБІР «ПІРАТИ». 2017, БЕРЕЗЕНЬ.
КІНОТАБІР В ЗОНІ АТО «ЩАСТЯ». 2017, КВІТЕНЬ.
ЛІТНІЙ КІНОТАБІР У ЗАКАРПАТТІ (1 ЗМІНА) 2017
ЛІТНІЙ КІНОТАБІР У ЗАКАРПАТТІ (2 ЗМІНА) 2017
ЛІТНІЙ КІНОТАБІР У ЗАКАРПАТТІ (3 ЗМІНА) 2017
ОСІННІЙ КІНОТАБІР В ЄГИПТІ. 2017, ЖОВТЕНЬ.
2018
ЗИМОВИЙ КІНОТАБІР «VERTEP-PATY» (ENG). 2018, СІЧЕНЬ.
КІНОТАБІР ДЛЯ НЕЧУЮЧИХ «ПЛАНЕТА ТИШІ-1» (КІНО). 2018. КВІТЕНЬ.
КІНОТАБІР ДЛЯ ОСОБЛИВИХ ДІТЕЙ «СУМИ-1». 2018. ТРАВЕНЬ
ЛІТНІЙ КІНОТАБІР СЛАВСЬКЕ «КЛІП – ЛАВІКА». 1 ЗМІНА 2018
ЛІТНІЙ КІНОТАБІР СЛАВСЬКЕ «КЛІПИ ДІТИ». 2 ЗМІНА 2018
ЛІТНІЙ КІНОТАБІР СЛАВСЬКЕ «ТЕАТР ТІНЕЙ». 4 ЗМІНА 2018
2019
ЗИМОВИЙ КІНОТАБІР «ВЕРТЕП-ПОСТМОДЕРН». 2019, СІЧЕНЬ.
КІНОТАБІР ДЛЯ ГЛУХИХ ДІТЕЙ «ПЛАНЕТА ТИШІ -2» (ПАНТОМІМА), 2019, БЕРЕЗЕНЬ.
КІНОТАБІР ДЛЯ ОСОБЛИВИХ ДІТЕЙ «СУМИ-2». 2019. ЧЕРВЕНЬ.
ЛІТНІЙ КІНОТАБІР СЛАВСЬКЕ (ПОРТАЛ»). 1 ЗМІНА, 2019.
ЛІТНІЙ КІНОТАБІР СЛАВСЬКЕ (ПЕРФОРМАНС). 2 ЗМІНА 2019
ЗИМОВИЙ КІНОТАБІР НОВИЙ РІК-РЕТРО. ДІТИ ЗНЯЛИ КОМЕДІЙНИЙ МЮЗИКЛ "ВЕЧОРА НА ХУТОРІ...", ЗА МОТИВАМИ ТВОРІВ М. ГОГОЛЯ. ГРУДЕНЬ 2019-СІЧЕНЬ 2020.
2020
ВСІ СОЦІАЛЬНІ КІНОТАБОРИ (ПЛАНЕТА ТИШІ-3, СУМИ-3) БУЛО СКАСОВАНО, В ЗВЬЯЗКУ З ПАНДЕМІЄЮ.
ЛІТНІЙ КІНОТАБІР "ДЕТЕКТІВ ПО-АНГЛІЙСЬКІ" ЗА МОТИВАМИ ТВОРУ АГАТИ КРІСТІ "10 НЕГРИТЯТ". ДІТИ ЗНЯЛИ ФІЛЬМ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ. ЧЕРВЕНЬ 2020. 
ЛІТНІЙ КІНОТАБІР "ШЕРЛОК ХОЛМС ТА ЙОГО КОМАНДА". БУЛО ЗНЯТО ТРИ КЛІПИ ЗА МОТИВАМИ ФІЛЬМІВ РІЗНИХ РЕЖИСЕРІВ ПРО ШЕРЛОКА ХОЛМСА. СЕРПЕНЬ 2020.
ЗИМОВИЙ КІНОТАБІР "НОВОРІЧНА НІЧ ПІД КУПОЛОМ ЦИРКУ".
2021
ЗИМОВИЙ КІНОТАБІР "ЦИРКОВЕ НОВОРІЧНЕ ШОУ". УЧАСНИКИ КІНОТАБОРУ ОРГАНІЗУВАЛИ ТВОРЧИЙ ВИСТУП В НОВОРІЧНУ НІЧ НА ЦИРКОВУ ТЕМАТИКУ. 
ПЛАНЕТА ТИШІ-3. СТВОРЕННЯ ЕКСПРЕС КУРСУ КІНОШКОЛИ ДЛЯ ПІДЛІТКІВ, ПОЛОВИНА З ЯКИХ МАЮТЬ ВАДИ ЗІ СЛУХОМ. БУЛА СТВОРЕНА ВИСТАВА "МАМО, ПОГОВОРИ ЗІ МНОЮ". ЗА ПІДТРИМКИ УКРАЇНСЬКОГО КУЛЬТУРНОГО ФОНДУ. 
З дітьми працюють професійні педагоги, які мають великий досвід організації дитячого відпочинку (1 педагог на 5 дітей)
Всі заняття ведуть діючи кінематографісти, здатні простою мовою пояснити найскладніші процеси кіновиробництва
Педагоги пройшли курс надання першої допомоги.
Товар добавлен в корзину
Оформить заказ

Смотрите также
от