кінотабір для дітей всієї планети

ВИКЛАДАЧИ КІНОТАБОРУ

ДЕНИС ШАЦЬКИЙ

ПЕДАГОГ АКТОРСЬКОЇ ТА СЦЕНІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ, МАЙСТЕР КУРСУ. РЕЖИСЕР, АКТОР КІНО І ТЕАТРУ, ВЕДУЧИЙ ТВ.

Випускник Театральної Американської Акторської школи в Москві і також дипломований актор театру ляльок в ХНУ мистецтв ім. Котляревського. Денис має педагогічний досвід в театральних школах "ШіZZен Гермена", "Образ", "Театр і чайники", "Big Play" т.і., спеціалізація яких -  діти та підлітки. Багаторічний досвід зйомки в кінематографі СНД на головних і другорядних ролях. Актор в трупі «Дикого театру», Київ. Ведучий педагог акторської майстерності в кіношколі і кінопроектах «Kids Movie» з 2016 року. Любить працювати з дітьми. Постійно підвищує свій професійний рівень новими курсами і тренінгами у вітчизняних та зарубіжних метрів кіномистецтва. 

МИКОЛА БАБИН

ТЕАТРАЛЬНИЙ РЕЖИСЕР, АКТОР ТЕАТРУ, ВИКЛАДАЧ.

Ідейний лідер в Театральна студія "ВІК". Викладач акторської майстерності у кіношколі Kids Movie з 2017 року. 
Микола має великий акторській досвід в  Мукачівському драматичному театрі та Чернівецькому академічному обласному театрі ляльок. Режисер багатьох театральних вистав, представлених на театральних міжнародних фестивалях.  Режисерську освіту здобув в КНУТКіТ ім. Карпенка-Карого та закінчив факультет видовищно-театралізованих заходів в Чернівецькому училищі мистецтв ім. С. Воробкевича.

Микола поет та співак, автор багатьох ліричних віршів та п’єс.

Олександр Кузьменко

КІНО ПРОДЮСЕР, ДИРЕКТОР ГО "KIDS MOVIE", СПОРТИВНИЙ ІНСТРУКТОР. 
Олександр заснував громадську організацію "Міжнародний Дитячий Кінофестиваль Kids Movie Fest". Три роки тому дав старт заснуванню дитячих кінотаборів в Україні та за кордоном Kids Movie Camp. Спродюсував всі дитячі кінопроекти Kids Movie. В творчій команді є скрупульозним, чітким, вимогливим до технічних та санітарних умов таборів. На перше місце в організації табору ставить безпеку та життя дітей. Майстер спорту з плавання та туризму. 

Має сертифікат фахівця "Надання першої медичної допомоги". 

Вадим Доценко

ПЕДАГОГ АКТОРСЬКОЇ МАЙСТЕРНОСТІ, ПЛАСТИКИ, ПАНТОМІМИ, СЦЕНІЧНОЇ МОВИ. АКТОР ТЕАТРУ ЛЯЛЬОК, КІНО, ВЕДУЧИЙ ТЕЛЕБАЧЕННЯ ТА РАДІО. ЛАУРЕАТ КОНКУРСУ ЧИТЦІВ. 

Випускник Харківського національного університету мистецтв імені П.І. Котляревського. Вадим має педагогічний досвід в сучасних театральних школах мистецтв. Багаторічний досвід зйомок та роботи у кадри кіно, реклами СНД на головних й другорядних ролях. Актор в трупі Київського академічного театру ляльок, а також «Дикого театру». Активно працююючий мім й двійник Чарлі Чапліна. Ведучий педагог акторської майстерності в кіношколі і кінопроектах «Kids Movie» з 2018 року. Вибагливий до себе і так само вимагає від своїх учнів. Постійно підвищує свій професійний рівень новими курсами і тренінгами.

СВІТЛАНА ПОГАСІЙ

РЕЖИСЕР, ПЕДАГОГ, ДИРЕКТОР КІНОШКОЛИ, ТВОРЧИЙ ДИРЕКТОР КІНОТАБОРУ. ПРЕЗИДЕНТ КІНОФЕСТИВАЛЮ "KIDSMOVIEFEST". 
Випускниця театральної академії в Петербурзі, факультета режисури та педагогічного університету в Дніпрі, за спеціальністю вчитель історії. 7 років працювала журналістом-репортером на телеканалах Росії та України в кримінальних, публіцистичних та авторських програмах. 4 роки - режисер реаліті шоу "Хата на тата" на СТБ, 2 роки - телеканала Інтер, "Жди меня", та інші проекти на 5 каналі, Магнолія ТВ, Перший Національний, Московський "Рен-ТВ". Останні роки багато працює в кінопроектах, рекламних відеороликах режисером або другим режисером. Займається кіноосвітою для дітей. 

Анфіса Худашова

Опыт работы: 8 полных метров с выдающимися украинскими деятелями кино Михаилом Ильенко, Олесем Саниным, Мирославом Слабошпицким. 9 телесериалов, среди которых сотрудничество с кинокомпанией NETFLIX. 2 фестиваля в Казахстане. 2 фильма с участием детей-актеров(в том числе глухих детей-инвалидов). Большое количество рекламных роликов и клипов. Преподавала практику кинопроизводства в Казахской национальной академии искусств имени Т. К. Жургенова. Огромный опыт работы в международных кинокомпаниях. Толерантна. Приветствую творчество в любых проявлениях. Убеждена, что "маленьких ролей" просто не существует. Считаю своим долгом передать знания и опыт подрастающему поколению.

З дітьми працюють професійні педагоги, які мають великий досвід організації дитячого відпочинку (1 педагог на 5 дітей)
Всі заняття ведуть діючи кінематографісти, здатні простою мовою пояснити найскладніші процеси кіновиробництва
Педагоги пройшли курс надання першої допомоги.
Товар добавлен в корзину
Оформить заказ

Смотрите также
от {{product.formated_min_price}}